Główna  /  Wycieczki  /  Zagraniczne

Budapeszt - wycieczka autokarowa

Węgry / Budapeszt / Budapeszt

Budapeszt - wycieczka autokarowa

POLECAMY

Profil: kilkudniowa, wczasy

Cena: na zapytanie

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 23 6722040
  • kom. 508 456 701
  • kom. 501 340 160
Pon - Pt: 10.00 - 17.00

Opis:

Zapraszamy na naszą wycieczkę
Budapeszt - wycieczka autokarowa
Termin: 15-17.07.2022r..
Wyjazd z Ciechanowa - Przystanek Płońsk
15.07.2022r.
Podstawienie autokaru o godz. 1.00, przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie: Plac Bohaterów - najpiękniejszy, reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad - bajkowa budowla malowniczo położona wśród drzew nad brzegiem jeziora, przejazd autokarem 2,5 km aleją Andrassiego – najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta z dzielnicą ambasad. Obiadokolacja. Nocleg.
16.07.2022r.
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Budapesztu. Buda: Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka, która zachwyca wspaniałym widokiem z jej tarasu na zabytki Budapesztu. Stare kamieniczki Budy, Zamek Królewski - trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Przejazd na Wzgórze Gellerta, z którego roztacza się przepiękny widok na Peszt i mosty na Dunaju. Przejazd w kierunku Vaci utca – najbardziej reprezentacyjnego deptaku miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok. Obiadokolacja. Nocleg.
17.07.2022r.
Śniadanie. Szentendre - nazywanym najpiękniejszym małym miastem Węgier. To malownicze miasteczko to mekka artystów, architektoniczna i krajobrazowa perełka, gdzie czas płynie wolniej i milej. Przejazd do miejsca zbiórki w późnych godzinach wieczornych.
Cena 980 zł

W cenie:

Cena zawiera transport autokarem, 2 noclegi, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, bilety wstępów, opiekę pilota i ubezpieczenie.

Uwagi:

Plan:

Galeria:

Budapeszt - wycieczka autokarowa/1
Budapeszt - wycieczka autokarowa/2

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...