Nasze biuro jest czynne:   poniedziałek-piątek 9:00- 17:00
sobota: 10:00 - 14:00

 

Olsztyn | 2

Program wycieczki

 

Zakwaterowanie w hotelu. Hotel położony nad malowniczym jeziorem w Olsztynie to wyjątkowe miejsce, które zapewnia Gościom ciszę, spokój i relaks w otoczeniu natury. Jego wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior tworzy zdrowy mikroklimat, który wprowadza w pogodny nastrój, a unikalne walory przyrodnicze pozwalają na aktywny wypoczynek i ukojenie zmysłów.

Hotel posiada bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe z boiskami do piłki nożnej, siatkowej i siatkówki plażowej. Położona nieopodal plaża z pomostem oferuje Gościom możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego pod opieką ratownika.

Korzystanie z atrakcji hotelu: basen, sauna, kręgielnia, bilard.

Spacer po Starówce w Olsztynie.

Sercem starówki jest duży rynek otoczony kamieniczkami z XVII i XVIII w., z których większość ma klasycystyczne i neorenesansowe fasady. Pierzeję zachodnią, południową i wschodnią tworzą kamienice z podcieniami. Warto zwrócić uwagę na najstarszą, tzw. Dom Burmistrza zbudowany w XIV w. (nr 11). W rynku działają kawiarenki z ogródkami, w których podczas jedzenia lodów można oglądać np. występy organizowane latem na starówce. Po północnej stronie starówki wznosi się Wysoka Brama - niewysoka gotycka wieża z przejazdem, w której mieści się hotel. Siodłowy dach osłaniają wysokie szczyty z delikatnie zaznaczonymi blendami. Spod bramy widać elegancki Nowy Ratusz.

Cena: od 280zł
Ilość dni: 2
Liczba uczestników: 45
Termin wycieczki: do uzgodnienia
Sprawdź inne wycieczki w kategorii Wycieczki zakładowe

iristurystyka

Partnerzy