Nasze biuro jest czynne:   poniedziałek-piątek 9:00- 17:00
sobota: 10:00 - 14:00

 

Belgia-Holandia | 5 dni

 

Amsterdam - panoramiczny przejazd z komentarzem i spacer po starych dzielnicach miasta: Central Station oraz XVII wieczne centrum, główny plac miasta - Dam, dzielnica chińska, dzielnica czerwonych latarni, dawna dzielnica żydowska – Waterlooplein, targ kwiatowy Singel, godzinny rejs z komentarzem oszklonym statkiem po amsterdamskich kanałach, wizyta w szlifierni diamentów.

Zwiedzanie Skansenu Wiatraków Zaanse Schans.

Przejazd do Ogrodów Keukenhof – gdzie od marca do maja kwitną miliony tulipanów. Jest to najstarszy i najbardziej znany region upraw roślin cebulkowych – jedna z największych atrakcji Holandii. Otoczony polami kwitnących roślin cebulkowych – rozkwita wiosną ponad siedmioma milionami kwiatów cebulkowych – tulipanów, żonkili, narcyzów i hiacyntów posadzonych pośród starych drzew, ukwieconych krzewów, sadzawek i fontann.

Bruksela – wyjazd na Antomium, przejazd do Dzielnicy Europejskiej, park 50-lecia z Łukiem Tryumfalnym, rondo Roberta Szumana z Komisją Europejską i Radą Europy, Parlament Europejski, wizyta w Górnym mieście z Pałacem Królewskim, kościołem św. Jakuba, Pałacem Sprawiedliwości, spacer po Grand Place.

Cena: 970zł
Świadczenia w cenie: transport autokarem, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów, opiekę pilota wycieczki, ubezpieczenie.
Liczba uczniów: dla 45 uczniów + 4 opiekunów
Termin wycieczki: do uzgodnienia
Sprawdź inne wycieczki w kategorii Wycieczki zagraniczne









iristurystyka

Partnerzy