Nasze biuro jest czynne:   poniedziałek-piątek 9:00- 17:00
sobota: 10:00 - 14:00

 

Chorwacja | 8 dni

 

Riwiera Makarska – odpoczynek, plażowanie i kąpiel w czystych i ciepłych wodach Morza Adriatyckiego.

Zwiedzanie Riwiery Makarskiej. Muzeum Muszli - to ciekawe muzeum znajduje się na terenie klasztoru Błogosławionej Dziewicy Marii, a powstało w roku 1963, po wielu latach badań i kolekcjonowania egzemplarzy muszli prawie z całego świata. Ogród Botaniczny - na górze Biokovo - wciąż jeszcze można łowić motyle lub ugasić pragnienie pijąc źródlaną wodę.

Wycieczka do Dubrownika miejscowości zwanej Perłą Adriatyku, którego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Placa Stradun - główna ulica Starego miasta z licznymi zabytkami; Wielka Fontanna Onufrego; Kościół Franciszkanów; wieża zegarowa z połowy XV wieku; Gotycko - renesansowy pałac Sponza - jedna z nielicznych budowli w Dubrowniku, która przetrwała bez większych uszkodzeń trzęsienie ziemi w 1667 r.; klasztor św. Klary.

Wyprawa na Korculę. Ta malownicza wyspa, należy niewątpliwie do grona najbardziej urokliwych wysp Chorwacji.  Zwiedzanie wyspy połączone z degustacją regionalnej kuchni oraz wina wytwarzanego w tutejszych winnicach.

Zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora. W leśnej, górskiej krainie, jedno pod drugim leży szesnaście przepięknych Plitwickich Jezior o krystalicznym błękitno-zielonym kolorze. Wysokie wodospady, które powstają przelewaniem się wody z wyżej położonych jezior do tych niższych, swoim pięknem zapierają dech w piersi.

Cena: skontaktuj się z biurem
Świadczenia w cenie: transport autokarem, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów, opiekę pilota wycieczki, ubezpieczenie.
Liczba uczniów: dla 45 uczniów + 4 opiekunów
Termin wycieczki: do uzgodnienia
Sprawdź inne wycieczki w kategorii Wycieczki zagraniczne

iristurystyka

Partnerzy